Jak złożyć reklamację?

Wszelkie reklamacje dotyczące zakupionych Towarów, w tym dotyczące przebiegu realizacji zamówienia, należy składać pocztą na adres Sprzedawcy: Simple Day Sp. z o.o., ul.Sienkiewicza 7B, 43-100 Tychy lub e-mail na adres: info@veteral.pl

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Jak zwrócić zamówienie? (dotyczy towarów nienaruszonych)

Po odstąpieniu od umowy, Towar należy odesłać lub przekazać Sprzedawcy według wyboru Konsumenta na adres: Veteral sp. z o.o., ul.Sienkiewicza 7B, 43-100 Tychy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle Towar przed upływem terminu 14 dni.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Kliknij i pobierz formularz zwrotu

UWAGA! W przypadku zakupu zestawu nie jest możliwy zwrot pojedynczego opakowania suplementu. W takiej sytuacji należy zwrócić cały zestaw.

Pamiętaj, zakup zestawu oznacza, że w przypadku ewentualnej reklamacji lub zwrotowi podlega wyłącznie cały zestaw. Nie jest możliwe odesłanie jednego z suplementów.

Co zrobić w przypadku uszkodzonej paczki InPost?

Jeśli jest to uszkodzenie zewnętrzne, prosimy nie odbierać paczki jednocześnie zaznaczając na monitorze w paczkomacie, że paczka jest uszkodzona. Jeżeli po odebraniu i rozpakowaniu paczki okazało się, że uszkodzony jest towar wewnątrz, należy udać się do najbliższej siedziby InPost-u w celu sporządzenia protokołu szkody. Jeżeli jest to paczka kurierska, prosimy o  sporządzenie protokołu szkody wraz z kurierem.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.