1. Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Veteral, którego właścicielem jest VETERAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Piasecznie, pod adresem ul. Armii Krajowej 2, 05-500 Piaseczno.

  2. Konkurs trwa od 14 listopada 2023 do 21 listopada 2023. Ogłoszenie wyników nastąpi na Facebooku w dniu 22 listopada 2023.

  3. W konkursie mogą wziąć udział osoby będące obywatelami Polski, których adres doręczeń znajduje się również na terytorium Polski. Wysyłka za granicę nie jest możliwa.

  4. Konkurs prowadzony jest na Facebooku. Aby wziąć udział w konkursie należy wstawić komentarz ze zdjęciem lub video swojego pupila podcza zabawy, treningu lub biegania pod postem konkursowym oraz odpowiedzieć na pytanie: “Jakie suplementy pomagają utrzymać Twojego pupila w doskonałej kondycji?”.

  5. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na repost materiału na profilach społecznościowych organizatora.

  6. Publikując materiał uczestnik potwierdza, że jest jego autorem, a rolka nie była użyta w innych tego typu konkursach.

  7. W konkursie przewidziano nagrodę w postaci dwóch dowolnych suplementów z oferty sklepu Veteral. Zwycięzca sam wybiera suplementy, jakie chce otrzymać.

  8. Zwycięzca otrzymuje swoje nagrody nieodpłatnie, wysyłka spakowanego przedmiotu nastąpi na wskazany przez danego zwycięzcę adres, po uprzednim kontakcie.

  9. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród wszystkich komentarzy, które zostaną nagrodzone największą ilością polubień.

  10. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana. Portal nie ponosi odpowiedzialności za sposób przeprowadzenia konkursu.